۰
مشاور ارشد معاون فرهنگی قوه قضاییه:

راه حل مشکلات کشور، بازگشت به روحیه انقلابی است

تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۴
راه حل مشکلات کشور، بازگشت به روحیه انقلابی است
به گزارش روابط عمومی دادگستری استان مرکزی، محمد وحدتی مشاور ارشد معاون فرهنگی قوه قضاییه در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی که در سالن اجتماعات دادگستری کل استان برگزار شد گفت: فتنه ۸۸ بسیار عمیق بود، دشمن سال ها روی این پروژه کار کرده بود آنان از هر فرصت برای صدمه زدن به نظام استفاده کرده و می کنند.
وی با بیان اینکه فتنه ۸۸ یکی از بزرگترین فتنه های دشمن بود، اظهار کرد: این فتنه تنها فتنه ای بود که خواص نظام در آن حضور داشتند.‌ با به وقوع پیوستن این فتنه ظلم بزرگی در حق نظام شد. آمریکایی ها در انتخابات ۸۸ به خاطر حضور ۸۵ درصدی مردم در صحنه بسیار عصبانی بودند.
مشاور ارشد معاون فرهنگی قوه قضاییه بیان کرد: آمریکایی ها می دانستند انقلاب و نظام به پشتوانه مردمی قوام دارد. از طرفی در آن زمان بیداری اسلامی نیز در کشورهای منطقه در حال گسترش بود و همین عامل عصبانیت دشمنان را چندین برابر می‌کرد.
وی در ادامه به پیچیدگی جنگ امروز دشمن اشاره کرد و افزود: دشمن برای مبارزه با انقلاب و نظام سربازی را اعزام نمی‌کند، چرا که تجربه دفاع مقدس درس عبرتی بود تا از حمله نظامی خودداری کند. خود دشمنان معترف هستند ایران در جنگ آبدیده شده و تمام سرمایه امروزش برای همان دوران است.
وحدتی با بیان اینکه دشمنان هیچگاه آرام ننشستند و در حال انجام دادن کارهای پیچیده تری هستند تأکید کرد: آنها قصد دارد ملت ایران را خسته و کام مردم را تلخ کنند. گویا آمریکا هیچ اولویت و دغدغه ای جز ایران ندارد و برای دشمنی با نظام تمام توان خود را به کار گرفته است.‌
وی با اشاره به اینکه نظام تهدیدات را به فرصت تبدیل می‌کند، خاطرنشان کرد: دشمن قصد داشت با فتنه ۸۸ مردم را در مقابل نظام قرار دهد. اما نقش رهبری  باعث افشاگری و روشن شدن اهداف دشمنان شده و بصیرت آنان را افزایش داد. 
مشاور ارشد معاون فرهنگی قوه قضاییه با تاکید بر اینکه ایستادگی مردم در مقابل دشمنان مثال زدنی است بیان کرد: دشمنان طرح تقلب در انتخابات را در ۴ کشور انجام داده و موفق شدند و به خیال خام خود در ایران هم موفق خواهند شد. آنان با اعمال فشار قصد داشتند نظام را از اصول اولیه خود منحرف کنند. اما نظام در طول ۴۰ سال عمر خود همواره سعی داشته در مسیر اسلام قدم بردارد و این موضوع برای دشمنان گران تمام ‌شده است.
وی در پایان با تأکید بر اینکه در مقابله با فتنه باید با هوشیاری عمل کرد گفت: مردم باید با واقعیت صحنه و تبلیغات سوء رسانه‌ها آشنا شوند. مشکلات امروز کشور برای انقلاب نیست برای فاصله گرفتن از روحیه انقلابی است. لذا برای رفع مشکلات باید به روحیه انقلابی بازگشت. تجربیات و ظرفیت امروز ما قابل مقایسه با اول انقلاب نیست و اگر تجربیات کسب شده با مدیریت جهادی پیوند بخورد به طور حتم موفقیت ها بیش از پیش حاصل می‌شود.
 
 
 
 
222
 
 
کد مطلب : ۴۳۵۲
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

منشورات