۰

بازدید معاون فرهنگی قوه قضاییه از نمایشگاه هنر و مقاومت

تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۰
بازدید معاون فرهنگی قوه قضاییه از نمایشگاه هنر و مقاومت
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه، معاون فرهنگی قوه قضاییه در بازدید از بخش های مختلف این نمایشگاه با تمجید از برگزارکنندگان آن اظهار داشت: بازدید از این نمایشگاه فرصت مغتمی است که به ما دست داد تا توانستیم آثار زیبای هنرمندان را در عرصه های مختلف مشاهده کنیم.
وی افزود: یکی از ویژگی های این نمایشگاه، روح گرایش انقلابی و حاکمیت ارزش ها بر آثار تولید شده و هنر و ذوق سرشاری است که در این آثار متجلی است.
وی یکی دیگر از ویژگی های این نمایشگاه را تلفیقی از هنرهای مختلف در عرصه گرافیک دانست و افزود: در مبحث هنر خطاطی، گرافیک، عکس، هنرهای تجسمی، طراحی های صنعتی و طراحی های ویژه هیئت های مذهبی آثار جدید و نویی مشاهده شد که البته جای تقدیر فراوانی نیز دارد.
حجت الاسلام والمسلمین صادقی افزود: نکته مهم دیگری که در این نمایشگاه بیشتر جلب توجه می کرد بیان ارزش های انقلاب اسلامی در این آثار بود، به طور مثال بحث مبارزه با مستکبران چه داخلی و چه خارجی، معرفی مفاسد رژیم گذشته و مشکلات پیش روی کشور از جمله نکات مطرح شده در این آثار بود.
وی افزود: نمایش پیشرفت های انقلاب اسلامی و دستاوردهای کشور در این چهل سال نیز در این آثار به خوبی مشهود بود.
معاون فرهنگی قوه قضاییه با بیان اینکه کلیت این نمایشگاه تداعی کننده یک بنای در حال ساخته شدن است تصریح کرد: این موضوع نشان می دهد که همه ما باید دست به دست هم دهیم تا بتوانیم کشور را بهتر از گذشته بسازیم و با ورود به عرصه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به سمت ساخت این بنا برویم و هر سال به دستاوردهای آن بیافزاییم.
امین صافی زاده مدیر روابط عمومی این جشنواره نیز در حاشیه این بازدید گفت: این نمایشگاه که برگزار کننده آن بنیاد فرهنگی روایت فتح می باشد آثار هنرمندان کشور در بخش های هنری، نقاشی دیجیتال، کتیبه و پرچم، تصویرسازی، عکس، طراحی صنعتی، کارتن، کاریکاتور، پوستر و تبلیغات شهری را به مناسبت چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی به نمایش گذاشته است.
همچنین مسعود نجابتی گرافیست برتر و دبیر این جشنواره نیز در این بازدید معاون فرهنگی قوه قضاییه را همراهی می کرد.
گفتنی است نمایشگاه پنجمین جشنواره هنر و مقاومت از تاریخ چهارم لغایت بیست و دوم بهمن ماه در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان حجاب دایر می باشد و بازدید از آن برای عموم آزاد می باشد.
 
 


 
222
 
کد مطلب : ۴۴۶۹
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما