۰

برگزاری کارگاه آموزش حقوقی و مشاوره خانواده در دادگستری کل استان کردستان

تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۷
برگزاری کارگاه آموزش حقوقی و مشاوره خانواده در دادگستری کل استان کردستان
به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان کردستان، کارگاه آموزش حقوقی و مشاوره خانواده ویژه اولیاء و مربیان، به همت معاونت فرهنگی دادگستری و مشارکت مشاور امور بانوان مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 1 در هنرستان دخترانه حکمت سنندج برگزار شد.
معاون فرهنگی دادگستری کل استان کردستان با اشاره به اینکه برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی دوره های آموزشی مختلفی در کارگاه های شهرستان برگزار می شود و هدف اصلی در رابطه با آسیب های اجتماعی پیشگیری اجتماع محور است، افزود : آگاهی و کسب مهارت های رفتاری بویژه فرهنگ سازی مهمترین راه پیشگیری از آسیب های اجتماعی است و برگزاری این دوره های آموزشی گامی موثر در این مقوله مهم است.
عبدالله دهقان تصریح کرد: با توجه به کاهش سقف سنی آسیب های اجتماعی، خانواده ها باید آگاهی کاملی در رابطه با این موضوعات داشته باشند و با استفاده از مطالعات و پژوهش در زمینه علت یابی شیوع آسیب های اجتماعی، این مسئله بسیار مهم مورد بررسی قرار گیرد.
دهقان در پایان افزود: آموزش مهارت های زندگی توسط خانواده ها به فرزندان، اولین و مهمترین گام در جهت ایمن سازی جامعه در برابر خطرات و آسیب های اجتماعی است.
 
 


222
 
کد مطلب : ۴۵۰۲
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
انواع اعاده دادرسی کدام است؟
اعاده دادرسی، یکی از شیوه های فوق العاده اعتراض به رأی است که در کنار طرقی چون فرجام‎خواهی قرار دارد و بدین معناست که نتیجه ...
مجازات تبعی به چه معنایی است؟
منظور از مجازات تبعی عموماً محدود به محرومیت از حقوق اجتماعی است و نیاز به اجازه قاضی در حکم خود ندارد. بلکه این مجازات‌ها ...
آیا تغییر نام و نام خانوادگی امکان پذیر است؟
به موجب ماده 40 قانون ثبت احوال تغییر نام خانوادگی اشخاص منحصراً با تصویب سازمان ثبت احوال کشور خواهد بود.