۰
معاون فرهنگی دادگستری کل استان کردستان:

به فعالیت های فرهنگی باید نگاه بومی داشت

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۹
به فعالیت های فرهنگی باید نگاه بومی داشت
"عبدا... دهقان" در گفت وگو با روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه گفت: بدیهی است که برخی از فعالیت های فرهنگی مانند اردوهای فرهنگی همراه با خانواده تأثیرگذاری بیشتری دارد و مورد استقبال و رضایت همکاران است.
وی بر استمرار فعالیت های فرهنگی برای تاثیرگذاری بیشتر تاکید کرد و افزود: اقدامات فرهنگی چون مجازات جایگزین حبس، صلح و سازش، تکریم ارباب رجوع و ارتقای آگاهی های حقوقی و ... هر کدام اثرات مطلوبی داشته و موجب بهره مندی مردم و همکاران شده است اما استمرار شرط تأثیرگذاری بیشتر است.
وی افزود: مهمترین اقدام شاخص انجام شده در حوزه فعالیت­ های فرهنگی در استان کردستان، برگزاری نسشت­ های اخلاقی در حوزه موعظه و اخلاق حرفه ای است که بیشتر از سایر برنامه ها اثربخش بوده است.
معاون فرهنگی دادگستری کل استان کردستان گفت: در حوزه صلح، بخشایش و رضایت، استفاده از ظرفیت صدا و سیمای مرکز استان و روزنامه های محلی به جهت تشویق افکار عمومی و خانواده ها به صبر می تواند مؤثرتر باشد.
"دهقان" در پایان تصریح کرد: برای ارتقاء جایگاه معاونت فرهنگی در دادگستری استان­ ها به همراهی بیشتر رؤسای کل دادگستری ها نیاز است و به نظر می رسد انتخاب رئیس کل با دیدگاه فرهنگی می تواند یکی از راه های موفقیت باشد و توفیق معاونین را در کار تا حد بسیاری بالا می برد.
 


333
کد مطلب : ۴۶۱۸
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
ویژگی های یک بیع نامه حقوقی چیست؟
مبایعه نامه، قراردادی است که طی آن بیع انجام شده و بیع به قراردادی اطلاق می شود که طبق آن مالی به دیگری فروخته می شود. در ...
دفاع مشروع به چه معنایی است؟
یکی از مهمترین حقوق طبیعی انسان، حق دفاع در مقابل تجاوز به جان، آزادی، عرض، ناموس و مال اوست. دین مبین اسلام به عنوان آیینی ...
آیا تغییر جنسیت تأثیری بر زندگی فردی و اجتماعی دارد؟
به هر گونه تبدیل، اصلاح و یا تغییر که در جنس فرد به وجود آید، به گونه ای که وضعیت فعلی او از نظر زن یا مرد بودن با حالت ...