۱

برگزاری اردوی دو روزه "خانواده خوب" برای قضات و کارکنان دادگستری استان آذربایجان غربی

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۱
برگزاری اردوی دو روزه "خانواده خوب" برای قضات و کارکنان دادگستری استان آذربایجان غربی
به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری استان آذربایجان غربی، در این اردوی دو روزه همکاران از مناطق و مکان‌های دیدنی شهرهای جنوب استان شامل غار سهولان، بازار و سد مهاباد، آبشار شلماش سردشت ومناظر دیدنی جاده مهاباد و سردشت دیدن نمودند.
این اردوی تفریحی و فرهنگی به مناسبت غنی سازی اوقات فراغت فرزندان کارکنان و افزایش انگیزه و روحیه کاری، نشاط و همدلی در بین کارکنان برگزار شد.
در این اردوی دو روزه برنامه‌های متنوع و شادی از قبیل مسابقه کتبی فرهنگی برگزار شد که در پایان از نفرات برتر تقدیر و جوایزی به آنان اهدا شد.
گفتنی است برگزاری این اردوی دو روزه با استقبال خوبی از خانواده‌های شرکت کننده در آن همراه بود.
همچنین با همت و برنامه ریزی معاونت فرهنگی و کانون بسیج حقوقدانان شهدای دادگستری کل استان، اردوی دو روزه راهیان نور شمالغرب کشور نیز با حضور جمعی از همکاران قضایی و اداری و خانواده ها برگزار شد.
در این اردوی دو روزه همکاران از یادمانهای شهید بروجردی در سه راهی محمدیار و یادمان بلفت واقع در سردشت و مناطق عملیاتی بازدید و با شهدای گلگون کفن تجدید میثاق کردند.
 
 

 
222
کد مطلب : ۵۰۰۵
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
نحوه نقل و انتقال انشعابات ساختمان چگونه است؟
در اسناد تنظیمی هنگام معاملات املاک و مستحدثات، علاوه بر مشخصات ثبتی ملک بر چگونگی حق استفاده از انشعاباتی از قبیل آب، برق،...
جرم جعل چیست و مصادیق جعل مادی کدام است؟
در تعریف جرم جعل می توان گفت که عبارت است از: ساختن یا تغییر آگاهانه نوشته یا سند، ساختن مهر یا امضای اشخاص رسمی یا غیررسمی،...
پیامدهای حقوقی اقامتگاه کدام است؟
اقامتگاه به مکان معینی گفته می‌شود که فعالیت‌ها و امور شخص، اعم از سکونت و اداره امور وی در آن مکان متمرکز شده و به نوعی ...