۰
با حضور معاون فرهنگی دادگستری کل استان کردستان؛

طرح مشاوره حقوقی«هر مسجد یک حقوقدان» در استان کردستان آغاز شد

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۱
طرح مشاوره حقوقی«هر مسجد یک حقوقدان» در استان کردستان آغاز شد
به گزارش روابط عمومی دادگستری استان کردستان، عبدالله دهقان ضمن تسلیت شهادت سردار رشید اسلام سپهبد قاسم سلیمانی بیان کرد: بی تردید راه پرفروغ این بزرگمرد تاریخ معاصر جهان ادامه دارد و شهادت او پیام مظلومیت ایران و رسوایی متجاوزانی شد که به هیچیک از قواعد بین‌المللی و حقوق کشورها و ملت‌ها پایبند نیستند.
دهقان گفت: با عنایت رئیس قوه قضاییه و در اجرای این طرح بر اساس سند تحول دستگاه قضایی، خدمات مشاوره حقوقی برای عموم جامعه و با رویکرد کاهش مشکلات قضایی مردم در اولویت برنامه‌های فرهنگی قوه قضاییه قرار گرفته است.
معاون فرهنگی دادگستری استان گفت: مسئولیت اجرای این طرح که با عنوان شورای راهبردی مرکزی مشاوره حقوقی مساجد است، به معاونت فرهنگی دادگستری محول شده و لازم است اعضای این شورا جهت هر چه بهتر برگزار شدن طرح با این معاونت همکاری کنند.
وی تاکید کرد: دادگستری با همکاری سازمان بسیج حقوقدانان استان، این طرح را رسماً آغاز و از این پس به صورت منظم در مساجد همه حوزه‌های قضایی استان برگزار می شود.
دهقان طرح هر مسجد یک حقوقدان را محدود به زمان خاصی ندانست و گفت: مقرر است از ظرفیت تمامی حقوقدانان استان استفاده شود.
در این جلسه نمایندگانی از دستگاه های اجرایی و فرهنگی نظرات و دیدگاه های خود را در خصوص شیوه اجرای بهتر این طرح بیان کردند.

777
 
 
 
کد مطلب : ۵۳۲۳
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما