۰
معاون فرهنگی قوه قضاییه در کرمان:

اقدام آمریکا در به شهادت رساندن سردار حاج قاسم سلیمانی از تمام جهات مخالف قوانین بین المللی است

تاریخ انتشار
شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۶
اقدام آمریکا در به شهادت رساندن سردار حاج قاسم سلیمانی از تمام جهات مخالف قوانین بین المللی است
به گزارش روابط عمومی دادگستری استان کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر هادی صادقی در حاشیه مراسم تشییع و تدفین سردار بزرگ اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در کرمان در خصوص اقدامات حقوقی و قضایی قوه قضاییه در حادثه تروریستی شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و سایر همرزمان بیان کرد: اینکه چه اقداماتی می‌توان انجام داد، یک بحث و اینکه این حادثه را با اقدامات قضایی می‌توان پیگیری کرد یا خیر، بحثی دیگر است.
وی افزود: این حادثه ابعاد بسیار بزرگ سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و مذهبی دارد و جنگ بزرگ بین تمامیت کفر و ایمان است. این اقدام آمریکا از همه جهت مخالف قانون بین‌الملل است؛ یک مقام رسمی در خاک کشور ثالث مهمان بوده و با عملیات تروریستی به شهادت می‌رسد که این موضوع قابل پیگیری است و باید به محکومیت آمریکا منجر شود.
معاون فرهنگی قوه قضاییه ادامه داد: دولت ایران کار مناسبی انجام داد و گام پنجم را در مسائل هسته‌ای برداشت؛ اما این آغاز راه است و کارهای اصلی این است که ملت‌های منطقه متحد و خون‌های عزیز موجب اتحاد همه ملت‌های مظلوم منطقه شود و نفرت جهانی علیه آمریکا ایجاد شود و به حرکات خودجوش مردمی مبارزه با آمریکا و مولود نامشروع آمریکا یعنی اسرائیل و اخراج آمریکا از منطقه تبدیل شود و به کمتر از اینها نباید قانع شویم.
 
 
 
222
 
 
کد مطلب : ۵۳۲۵
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما