کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

معاون فرهنگی قوه قضاییه در کرمان:

اقدام آمریکا در به شهادت رساندن سردار حاج قاسم سلیمانی از تمام جهات مخالف قوانین بین المللی است

21 دی 1398 ساعت 12:56

معاون فرهنگی قوه قضاییه در خصوص اقدامات حقوقی و قضایی قوه قضاییه در حادثه تروریستی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: این اقدام آمریکا از همه جهت مخالف قوانین بین‌المللی است.


به گزارش روابط عمومی دادگستری استان کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر هادی صادقی در حاشیه مراسم تشییع و تدفین سردار بزرگ اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در کرمان در خصوص اقدامات حقوقی و قضایی قوه قضاییه در حادثه تروریستی شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و سایر همرزمان بیان کرد: اینکه چه اقداماتی می‌توان انجام داد، یک بحث و اینکه این حادثه را با اقدامات قضایی می‌توان پیگیری کرد یا خیر، بحثی دیگر است.
وی افزود: این حادثه ابعاد بسیار بزرگ سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و مذهبی دارد و جنگ بزرگ بین تمامیت کفر و ایمان است. این اقدام آمریکا از همه جهت مخالف قانون بین‌الملل است؛ یک مقام رسمی در خاک کشور ثالث مهمان بوده و با عملیات تروریستی به شهادت می‌رسد که این موضوع قابل پیگیری است و باید به محکومیت آمریکا منجر شود.
معاون فرهنگی قوه قضاییه ادامه داد: دولت ایران کار مناسبی انجام داد و گام پنجم را در مسائل هسته‌ای برداشت؛ اما این آغاز راه است و کارهای اصلی این است که ملت‌های منطقه متحد و خون‌های عزیز موجب اتحاد همه ملت‌های مظلوم منطقه شود و نفرت جهانی علیه آمریکا ایجاد شود و به حرکات خودجوش مردمی مبارزه با آمریکا و مولود نامشروع آمریکا یعنی اسرائیل و اخراج آمریکا از منطقه تبدیل شود و به کمتر از اینها نباید قانع شویم.
 
 
 
222
 
 


کد مطلب: 5325

آدرس مطلب: http://www.farhangionline.ir/news/5325/اقدام-آمریکا-شهادت-رساندن-سردار-حاج-قاسم-سلیمانی-تمام-جهات-مخالف-قوانین-بین-المللی

امور فرهنگی قوه قضاییه
  http://www.farhangionline.ir