۰
معاون فرهنگی قوه قضاییه تاکید کرد:

شور انقلابی و تفکر ولایی، محور اصلی برنامه های دهه فجر دستگاه قضا

تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۱
شور انقلابی و تفکر ولایی، محور اصلی برنامه های دهه فجر دستگاه قضا
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین دکتر صادقی در نخستین نشست کارگروه ستاد دهه فجر قوه قضاییه که با حضور نمایندگانی از معاونت ها و سازمان های زیرمجموعه برگزار شد، با اشاره به شهادت سردارسپهبد قاسم سلیمانی گفت: ابعاد تفکر جهادی "من هم یک سلیمانی ام" باید بیش از پیش برای مردم و بویژه کارکنان دستگاه قضا روشن شود.
معاون فرهنگی قوه قضاییه با تاکید بر تحکیم و گسترش مبانی ایدئولوژی انقلابی در دستگاه قضایی گفت: با گفتمان سازی باید روحیه جهاد و شهادت را در جامعه حاکم کرده و آن را به عنوان یک راهبرد دنبال کنیم.
وی خطاب به نمایندگان معاونت ها و سازمان های مربوطه تصریح کرد: در دهه فجر امسال باید هر دستگاهی مرتبط با وظیفه سازمانی خود، خدمتی ویژه و پایدار را به مردم ارائه دهد و در این خصوص لازم است تا از ظرفیت رسانه ها نیز به نحو احسن استفاده شود.
حجت الاسلام والمسلمین صادقی در پایان، ایجاد هسته های جهادی برای اجرای خدمات پایدار در هر سازمان را یکی دیگراز اقدامات مهم در دهه فجر امسال عنوان کرد.
لازم به ذکر است در این نشست حاضران پیشنهادات و نکات موردنظر خود را مطرح کردند و مقرر شد مصوبات این نشست در جلسات بعدی مورد بررسی و پیگیری لازم قرار گیرد.
  
222
 
کد مطلب : ۵۳۲۸
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

منشورات