۰
حجت الاسلام والمسلمین صادقی:

شهادت سپهبد سلیمانی انفجار نور جدیدی در منطقه خواهد بود

تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۳
شهادت سپهبد سلیمانی انفجار نور جدیدی در منطقه خواهد بود
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین دکتر هادی صادقی در مراسم بزرگداشت سپهبد شهید سلیمانی در امامزاده عبدالله گرگان گفت: حاج قاسم سلیمانی سرباز ولایت بود و با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب توانست منطقه را از چنگال آمریکا بیرون بکشد.
وی ادامه داد: سپهبد سلیمانی با تلاش هایی که کرد اسرائیل را از حالت تهاجمی به تدافعی کشاند به طوری که امروز رژیم اشغالگر اسرائیل که روزگاری داعیه نیل تا فرات داشت به حالت تدافعی رسیده و به دور خود دیوار می کشد و دست به دامن سپر آهنین برای تامین امنیت خود شده است.
معاون فرهنگی قوه قضاییه با بیان اینکه سرباز لقب شایسته ای بوده که حاج قاسم سلیمانی آن را برای خود برگزید ادامه داد: شهید حاج قاسم سلیمانی 40 سال سرباز این انقلاب بود و هیچوقت پشت میز مسئولیت ننشست و در خط مقدم جبهه مقاومت حضور داشت.
وی تاکید کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی هیچگاه موضع و حرفی متفاوت با دستور، اراده و هدایت رهبر انقلاب اسلامی نزد و در زمان امام(رحمه الله علیه) نیز اینگونه عمل کرد.
حجت الاسلام والمسلمین صادقی با بیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی پیروزی های جبهه مقاومت را به خود منتصب نکرد، بیان کرد: با طراحی و اقداماتی که سپهبد قاسم سلیمانی انجام داد حکومت داعش در منطقه به پایان رسید.
وی افزود: داعش یکی از توطئه های آمریکا بود و شهید حاج قاسم سلیمانی تمام توطئه های آمریکا و رژیم صهیونیستی را در منطقه به شکست کشاند.
معاون فرهنگی قوه قضاییه با بیان اینکه سپهبد قاسم سلیمانی عراق را از چنگال آمریکایی ها بیرون کشید گفت: این شهید بزرگ منجر به وحدت مسئولان عراق شد و کاری کرد که امروز آمریکا به دنبال بهانه برای خروج آبرومندانه از عراق است و انشاء الله به برکت خون شهید سلیمانی به زودی آمریکا از منطقه خارج خواهد شد.
وی گفت: اگر همه مسئولان به تاسی از سپهبد سلیمانی عمل کنند و گوش به فرمان رهبری، جهادی قدم بردارند در همه حوزه ها مانند حوزه نظامی پیشرفت خواهیم کرد.
وی با اشاره به موضوع انتخابات نیز گفت: نباید گول هیاهوی تبلیغات را بخوریم و باید مانند حاج قاسم سلیمانی افراد انقلابی و بابصیرت که گوش به فرمان ولایت هستند را برای مجلس و در آینده برای ریاست جمهوری انتخاب کنیم تا امور توسعه و آبادانی کشور سرعت گیرد.
معاون فرهنگی قوه قضاییه به حادثه دلخراش سقوط هواپیمایی اوکراینی اشاره کرد و گفت: دستگاه قضایی این موضوع را با دقت پیگیری می کند و البته تاکنون نیز چند نفری هم دستگیر شده اند.
حجت الاسلام والمسلمین صادقی همچنین با حضور در بیت مرحوم آیت الله میبدی با خانواده ایشان همدردی و پیام تسلیت آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه را به آنان ابلاغ کرد.
گفتنی است دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، شرکت در همایش تجلیل از فعالان طرح هر مسجد یک حقوقدان و نشست با قضات روحانی از دیگر برنامه های سفر دو روزه معاون فرهنگی قوه قضاییه به استان گلستان است.
 
 
 
222
 
کد مطلب : ۵۳۳۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

منشورات