۱

دعوت امور فرهنگی قوه قضاییه در خصوص مشارکت همکاران در بازسازی عتبات عالیات

تاریخ انتشار
يکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۱
دعوت امور فرهنگی قوه قضاییه در خصوص مشارکت همکاران در بازسازی عتبات عالیات
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امور فرهنگی قوه قضاییه، پس از کسب افتخار در ساخت صحن حضرت زهرا(س) در نجف اشرف برای مردمان ایران اسلامی، هم اینک افتخار تاریخی ساخت صحن عقیله بنی هاشم(س) در کربلای معلی با مشارکت محبان اهل بیت(ع) در حال تحقق می باشد که با ساخت این صحن شریف، 160 هزار متر مربع به وسعت حرم امام حسین(ع) اضافه و مساحت این بارگاه ملکوتی 14 برابر می شود و موجبات آسایش زائرین آن حضرت به ویژه در ایام خاص فراهم می شود.
در همین زمینه، امور فرهنگی قوه قضاییه با همکاری ستاد بازسازی عتبات عالیات در قوه قضاییه، به منظور مشارکت هر چه بیشتر همکاران در این امر مقدس، تدابیر لازم درخصوص کسر مبالغ درخواستی از طریق سامانه راهکار سازمانی را فراهم کرده است.
همکاران محترم می توانند، هدایای خود را به شماره حساب 0111330008002 به ­نام ستاد بازسازی عتبات عالیات قوه­قضاییه در بانک ملی شعبه کاخ دادگستری واریز کنند.
لازم به ذکر است؛ حسب توافق صورت گرفته با ستاد مرکزی بازسازی عتبات عالیات، مقرر شده است برای همکارانی که افتخار اهدای مبلغ 5 میلیون تومان برای توسعه حرم حسینی(به طور متمرکز و یا اقساطی به صورت کسر از حقوق) نصیبشان می شود، سند افتخاری ساخت یک متر از صحن حضرت زینب کبری(س) در کربلای معلی به نام ایشان صادر شود. لذا افرادی که نسبت به واریز وجه مذکور(پس از کسر آخرین قسط) اقدام کرده اند، به امور فرهنگی اعلام تا اقدام لازم نسبت به صدور و ارسال سند افتخاری صورت پذیرد.
 


 
222
 
کد مطلب : ۵۸۰۱
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما