۰

انعقاد تفاهمنامه همکاری دادگستری و نهاد کتابخانه های عمومی استان ایلام

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۹
انعقاد تفاهمنامه همکاری دادگستری و نهاد کتابخانه های عمومی استان ایلام
تفاهمنامه همکاری این دادگستری و نهاد کتابخانه های عمومی استان به امضای حجت الاسلام والمسلمین قدوسی نیا سرپرست معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان ایلام و مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان ایلام رسید.
این تفاهمنامه همکاری با هدف توسعه و ارتقا شاخص‌های فرهنگی، انجام برنامه‌ها، فعالیت‌های مشترک، ارائه طرح‌ها و برنامه‌ها به منظور ترویج و توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در میان کارکنان دادگستری استان، بستر سازی و ترویج فرهنگ مطالعه و همکاری‌های مشترک به امضا رسید.
حجت‌الاسلام قدوسی نیا در این نشست با اشاره به اهمیت مطالعه و تفکر در دین اسلام گفت: قضات و کارکنان دادگستری به جهت بهره‌ مندی و کسب اطلاعات در حوزه های مختلف نیاز به مطالعه و تحقیق و پژوهش دارند و در دین اسلام هم به مطالعه‌ و پژوهش تاکید بسیاری شده است.
سرپرست معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان بیان داشت: با توجه به اهمیت فرهنگ مطالعه و تاکید مقام معظم رهبری به این مهم؛ لزوم توجه و بهره گیری از امکانات و ظرفیت‌های مشترک در زمینه‌های فرهنگی و آموزشی با محوریت کتاب و کتابخوانی از جمله اولویت‌های ضروری در انجام فعالیت‌های مشترک خواهد بود.
وی افزود: دادگستری استان به دنبال گسترش روزافزون محتوای علمی، فرهنگی و پژوهشی برای قضات و کارکنان است و انعقاد این تفاهمنامه باعث غنی تر شدن محتوای مطالعاتی می شود.
وی خاطرنشان کرد: انعقاد تفاهمنامه همکاری بین دادگستری کل استان و نهاد کتابخانه های عمومی استان می تواند گامی مهم در پیشبرد و ارتقاء سطح فرهنگی قضات و کارکنان باشد.
 

 
 
222
 
کد مطلب : ۵۸۱۱
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما