۰

برگزاری یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در دادگستری استان هرمزگان

تاریخ انتشار
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۹
برگزاری یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در دادگستری استان هرمزگان
 در این مراسم که به همت معاونت منابع انسانی و امورفرهنگی دادگستری کل استان هرمزگان و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین پولادی نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع)  پیرامون منزلت والا و جایگاه ارزنده حضرت «فاطمه زهرا (سلام اللّه علیها)» و همچنین خدمات و مجاهدت های بی نظیر سردار سرافراز جهان اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی (رضوان اللّه تعالی علیه) سخنرانی کرد.
وی اظهار داشت: سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی (رضوان اللّه تعالی علیه) عمر بابرکت خود را در راه دفاع از حرم اهل بیت (علیهم السلام) و مبارزه با نظام سلطه و ایادی استکبار در منطقه سپری کرد که پاداش آن توفیق شهادت در راه خدا بود.
وی افزود: سردار سلیمانی نه به عنوان یک شخص بلکه به عنوان یک اندیشه و مکتب در جهان اسلام بروز و ظهور یافت و همه ما وظیفه داریم با حمایت از ولایت مطلقه فقیه، تکیه بر مقاومت و تبعیت از آرمان های آن شهید والامقام از این مکتب انسان ساز بهره کافی را ببریم.
حجت الاسلام والمسلمین پولادی با اشاره به آیات متعدد از قرآن کریم در خصوص ویژگی های مؤمنین راستین و مجاهدان راه خدا، مبارزه و جهاد، کنشگری مثبت همراه با تزکیه نفس، عبادت و تعبد، دفاع از ولایت، بندگی کامل خداوند، آمر بودن به معروف و ناهی بودن از منکر و بصیرت را از جمله ویژگی های مؤمنین حقیقی برشمرد و تأکید کرد: تمامی این اوصاف و ویژگی ها در سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی متجلی بود و همین موضوع باعث شد که ایشان در قلب تک تک مسلمانان و انسانهای آزاده جای داشته باشند.
ریشه یابی روز «بصیرت و میثاق با ولایت»، محکوم کردن فتنه و فتنه گران و تأکید بر لزوم برخورداری از بینش سیاسی به منظور خنثی نمودن توطئه‌های دشمنان نظام و انقلاب اسلامی از دیگر محورهای سخنان حجت الاسلام والمسلمین پولادی در این مراسم بود.
گفتنی است در ادامه این مراسم، یکی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت «علیهم السلام» به ذکر مصیبت و روضه خوانی پرداخت.
 
222
 
کد مطلب : ۵۸۱۶
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما