۰

تجلیل از برگزیدگان هشتمین دوره مسابقات قرآن و عترت قوه قضاییه در استان هرمزگان

تاریخ انتشار
سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۵
تجلیل از برگزیدگان هشتمین دوره مسابقات قرآن و عترت قوه قضاییه در استان هرمزگان
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در آیین تجلیل از برگزیدگان هشتمین دوره مسابقات قرآن و عترت قوه قضاییه سال ۱۳۹۹ با اشاره به تأثیر کلام وحی در تمامی شئونات اجتماعی و ضرورت ترویج فرهنگ قرآنی در بین کارکنان دستگاه قضایی و سازمان های وابسته یادآور شد: اُنس با قرآن کریم موجب می شود، انسان در دنیا و آخرت از برکات معنوی آن متنعم می شود.
علی صالحی ظهور و بروز معنویت، افزایش انگیزه و روحیه امید و شادابی میان کارکنان دستگاه قضایی و اعضای خانواده‌ آنها، اخلاص در عمل و ارتقاء کیفی در نحوه اجرای طرح های قرآنی را از اهداف برگزاری این مسابقات برشمرد.
وی تأکید کرد: ضرورت دارد معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی با بهره گیری از ظرفیت نخبگان و فعالین قرآنی و استفاده از فضای اطلاع رسانی مناسب، زمینه مشارکت گسترده کارکنان دستگاه قضایی و خانواده هایشان را در این مسابقات فراهم سازد.
وی افزود: بی تردید درک مفاهیم ارزشمند قرآن کریم و عمل به مبانی و دستورات آن، نقش حائز اهمیتی در موفقیت و پیشرفت کاری کارمندان دارد و باید در تمامی برنامه ریزی ها به این موضوع مهم توجه شود.
رئیس کل دادگستری استان خاطرنشان کرد: پايبندی به اصول انسانی مانند عدالت گستری و امانت داری از شاخصه هايی است كه ظرفيت جهان شمولی قرآن را به نمايش گذاشته است.
صالحی یادآور شد: همه نیازهای بشری در کلام وحی نهفته است به طوری که حتی امروزه شاهد هستیم، بشر با بهره گیری از معارف قرآن به پیشرفت های مهمی در علوم مختلف، صنعت و ارتباطات دست می یابد.
گفتی است، در پایان این مراسم رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با اهدای لوح سپاس از برگزیدگان استانی هشتمین دوره مسابقات قرآن و عترت قوه قضاییه تقدیر کرد.
 
 

 
222
 
کد مطلب : ۵۸۳۲
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما