۰
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه:

سند تحول محصول چند دوره مدیریت است و باید با قدرت آن را اجرا کنیم

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۰ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۲
سند تحول محصول چند دوره مدیریت است و باید با قدرت آن را اجرا کنیم
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امور فرهنگی قوه قضاییه، محمدباقر الفت در مراسم معارفه خود به عنوان معاون جدید منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه اظهار کرد: بنده با سن و سال کم وارد قوه شدم و لذا خودم را مدیون قوه قضاییه می‌دانم و این افتخار من است.
وی افزود: امید است بتوانیم در این عرصه بیشترین خدمت را داشته باشیم و کار را به سمت توانمندی قوه قضاییه و خدمات ارائه شده مورد انتظار مردم ببریم.
الفت بیان داشت: باید برنامه و سیاستگذاری و راهبرد داشته باشیم البته گرچه این مقدمات لازم است، اما کافی نیست بلکه باید مجریان توانمندی نیز برای اجرای برنامه‌ها داشته باشیم.
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه تصریح کرد: ما محور توانمند کردن قوه قضاییه را پیگیری خواهیم کرد، لذا نیاز به حرکت علمی داریم و تلاش خواهیم کرد تا این بستر فراهم شود.
وی درباره برنامه‌های سند تحول گفت: فصل سوم این سند به منابع انسانی مربوط است و در اینجا متعهد می‌شوم تا آن را اجرایی کنم.
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه افزود: ما در سنوات گذشته هیچ وقت موفق نشدیم تمام زحمات همکارانمان را به خوبی برای مخاطبان خود توضیح دهیم چرا که قضات ما همیشه با نجابت کار خود را انجام دادند. اکنون همه تلاش خود را خواهم کرد تا شرایط کاری همکاران را ارتقا و دغدغه ذهنی آنها را مرتفع کنم.
 
 
 
222
 
 
کد مطلب : ۵۹۰۶
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما