۰
در حکمی از سوی معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه؛

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی به عنوان رئیس امور فرهنگی منصوب شد

تاریخ انتشار
شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۵
حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی به عنوان رئیس امور فرهنگی منصوب شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امور فرهنگی قوه قضاییه، مراسم معارفه رئیس امور فرهنگی معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه با حضور محمدباقر الفت معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه پیش از ظهر امروز در محل ساختمان ستاد مرکزی قوه قضاییه برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین محسن ابراهیمی به عنوان رئیس جدید امور فرهنگی معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه منصوب و از زحمات حجت الاسلام والمسلمین سیدتوحید عاملی رئیس سابق امور فرهنگی این معاونت قدردانی شد.
حجت الاسلام والمسلمین سیدتوحید عاملی ضمن تشکر از زحمات و همکاری تمامی کارکنان و آرزوی موفقیت برای رئیس جدید امور فرهنگی، گزارشی از فعالیت‌های دوران تصدی خود ارائه کرد.
همچنین حجت الاسلام والمسلمین محسن ابراهیمی به عنوان رئیس جدید امور فرهنگی معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه با تشکر از فعالیت‌ها و زحمات روسای پیشین، گزارشی مختصر از برنامه‌ها و اهداف پیش‌رو ارائه کرد.
در پایان این مراسم، حکم حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی از سوی معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه به وی اهدا شد و از حجت الاسلام والمسلمین عاملی نیز با اهدای لوح تقدیر، تجلیل شد.
 
 
 
222
 
 
کد مطلب : ۵۹۲۲
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما